Найстаріша музична школа Тернопільщині відзвітувала про свою роботу грандіозним концертом

Найстаріша музична школа Тернопільщині відзвітувала про свою роботу грандіозним концертом - Надія Кулик

Талановиті викладачі та їх учні Тернопільської музичної школи №1 імені Василя Барвінського вразили публіку цікавими номерами, чудовим музичним звучанням та артистизмом. Особливо вразили виступи викладацьких ансамблів «Холідей» та тріо «Ф’южн», зразковий ансамбль бандуристів «Вишиванка» під керівництвом Надії Кулик, пісня «Алілуя» у виконанні хору старших класів, солістки Марії Стопник та естрадного ансамблю. Варто зазначити, що практично кожен номер торкався душі і заворожував глибиною і майстерністю виконання.

В рамках атестації, яка відбувається раз у десять років, навчальний заклад організував справжнє мистецьке свято для учнів та їх батьків.

– Ми готували цей концерт кілька місяців осінь. Все вдалося завдяки сильному педагогічному колективу. Я рада, що наша школа підтвердила свій статус і успішно пройшла атестацію, – поділилася вараженнями директор закладу Надія Семчишин.

До слова, у штаті школи працює 102 викладача (87 в основному штаті, решту по сумісництву). Азів музичного мистецтва тут навчається 615 учнів. До їх послуг сім відділень: фортепіанне, струнно смичкове, народних інструментів, духових інструментів, вокально-хорове, теоретичних дисциплін та естрадного співу.

З такими колективами, як у вашій школі, нам можна йти до Європи, – зазначив заступник начальника департаменту культури ОДА Михайло Франків. – Хочу подякувати усім, що сьогодні виступали, від наймолодших до найстарших. Це велика робота зроблена колективом викладачів та їх вихованцями. Цей концерт дав мені сьогодні величезний настрій для плідної праці, тому щиро хочу подякувати Вам за високий рівень підготовки і побажати успіхів у майбутньому.

В наступному році Тернопільська музична школа №1 імені Василя Барвінського святкуватиме 85-річчя з дня заснування, тож бажаємо учителям та їх учням наснаги та натхнення у підготовці до ювілею.